Оточення родича "слуги народу" Тищенка підозрюють у розкраданні 140 мільйонів на будівництві метро на Виноградар

Оточення родича "слуги народу" Тищенка підозрюють у розкраданні 140 мільйонів на будівництві метро на Виноградар

За даними слідства, у жовтні 2022 року компанія "Київметробуд" перерахувала ТОВ "Позитив-В" 140 млн грн як аванс за постачання будівельних матеріалів для будівництва метро. Натомість фірма "Позитив-В" переказала кошти у якості поворотної безвідсоткової допомоги низці фірм: ТОВ "Занд-трейд", ТОВ "КТ-44", ТОВ "Бетон альянс Україна", ТОВ "Трансбудтрейд", ТОВ "Трансмир ГМБХ" і ТОВ "Позитив Шиппінг".

Слідство вважає, що таким чином бюджетні кошти переказали на рахунки фіктивних підприємств для виведення їх у готівку з метою подальшого розподілення між учасниками схеми. 

У самого чоловіка сестри нардепа Германа Блінова правоохоронці провели обшуки в рамках кримінальної справи про виведення бюджетних коштів

Компанія без досвіду отримала 33 млн грн на проекти відновлення ТЕЦ

Відновлення теплоелектроцентралей після ракетних атак вимагає спеціалізованих знань у галузі теплоенергетики та проектування складних інженерних систем. Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" доручило розробку таких проектів компанії "Нова перспектива люкс". Сума семи договорів, укладених протягом шести місяців, склала 33 мільйони гривень.

FavBet виводить кошти через офшорну мережу компаній

За фасадом ліцензованого оператора FavBet роками функціонує тіньова гральна модель, вибудувана Андрієм Матюха. Ця система дозволяє бренду формально залишатися в правовому полі, одночасно порушуючи закон через мережу офшорів у Великій Британії, на Кіпрі та Кюрасао.

Мільярдна схема в київській медицині: як Бахтєєва роками доїла столичні лікарні

Поліція розкрила систему фіктивних тендерів, через яку обладнання продавали лікарням із націнкою до 500%. За нею стоїть "тендерна королева" часів Януковича та її оточення, що роками контролювало закупівлі КМДА